/  /  /  / Nowe centrum testowe Hyundaia w Nurburgring
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowe centrum testowe Hyundaia w Nurburgring

Hyundai|
null
© Hyundai
null

Hyundai przygotowuje się do uruchomienia nowego centrum testowania samochodów, zlokalizowanego przy słynnym torze Nurburgring. Budowany specjalnie w tym celu obiekt będzie stałą bazą Hyundaia umożliwiającą przeprowadzanie testów na torze wyścigowym, powszechnie uznawanym za jeden z najtrudniejszych na świecie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowe centrum testowe, którego otwarcie zaplanowano na sierpień, zaprojektowano specjalnie w odpowiedzi na wysokie oczekiwania firmy. W czterokondygnacyjnym budynku o powierzchni 3622 m2, którego elewację wykonano ze szkła i metalu, znajdą się nowe warsztaty, biura oraz strefa dla gości VIP.

Obiekt jest naturalnym rozszerzeniem europejskiej infrastruktury badawczo-rozwojowej firmy Hyundai. Jej obecne centrum badawczo-rozwojowe w niemieckim Russelsheim, powstałe przed 10 laty, jest siedzibą działów technicznych oraz ocen.

Łatwy dostęp do zlokalizowanej nieopodal placówki Nurburgring pozwoli na optymalną liczbę testów samochodów przeprowadzanych w ciągu roku, w tym żmudnych "przyspieszonych badań wytrzymałościowych". Te polegają na wielotygodniowym symulowaniu przebiegu w trudnych warunkach, wynoszącego nawet 180 000 km i dostarczają cennych danych dotyczących różnego rodzaju parametrów.

Dzięki nowemu centrum Hyundai jeszcze w tym roku zakończy przyspieszone badania wytrzymałościowe 11 pojazdów, w tym ocenę układu kierowniczego, zawieszenia i komfortu jazdy. Testy te pomogą w opracowaniu konfiguracji aut odpowiadających na potrzeby i upodobania europejskich kierowców.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama