/  /  /  / Hyundai Santa Fe wybrany najlepszym SUV
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Hyundai Santa Fe wybrany najlepszym SUV

Hyundai|
null
© Hyundai
null

Nowej generacji Hyundai Santa Fe został uznany w konkursie brytyjskiego magazynu Auto Express jako najlepszy duży model SUV roku 2013.

W tegorocznej edycji plebiscytu Auto Express w Wielkiej Brytanii samochód pokonał mocnych konkurentów w tym model Land Rover Discovery, który miał szansę zdobyć najwyższe trofeum już po raz dziewiąty z rzędu.

Hyundai Santa Fe z nagrodą Playboya

W Polsce Hyundai Santa Fe został niedawno wyróżniony statuetką Znak Czasów w tegorocznej edycji konkursu Samochód Roku, organizowanym przez magazyn Playboy.

Hyundai Santa Fe nowej generacji zadebiutował na rynku w drugiej połowie ubiegłego roku. Co warto podkreślić, Hyundai został uznany za najbezpieczniejszy samochód swojego segmentu w 2012 roku według wpływowej organizacji promującej bezpioeczeństwo w ruchu drogowym Euro NCAP.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama