/  /  /  / Hyundai drugi wśród importerów w Niemczech
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Hyundai drugi wśród importerów w Niemczech

Hyundai|
null
© Hyundai
null

Na rynku niemieckim marka Hyundai zapewniła sobie w miesiącu wrześniu udział na poziomie aż 4%, a osiągnięty wolumen rejestracji wykazuje wzrost w stosunku rocznym o 18,7%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Licząc narastająco od stycznia rejestracje nowych samochodów osobowych marki Hyundai na rynku niemieckim osiągnęły poziom prawie 76 400 egzemplarzy. To lepiej niż w analogicznym czasie rok wcześniej o 0,6%, podczas gdy cały rynek zanotował jednocześnie spadek wolumenu o 6%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama