/  /  /  / Ciszewski MSL z Hyundai Motor Poland
Hyundai

Hyundai

Zmień
Południowokoreańska marka to jedna z najszybciej rozwijających się firm na świecie. W przeciwieństwie do większości czołowych firm motoryzacyjnych Hyundai nie ma blisko 100-letniej historii produkcji samochodów. W związku z tym osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej można uznać za duży sukces.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ciszewski MSL z Hyundai Motor Poland

Ciszewski MSL|
null
© Hyundai
null

Agencja Ciszewski MSL, należąca do międzynarodowej sieci MSLGroup, rozpoczęła współpracę z Hyundai Motor Poland. Za obsługę klienta odpowiada dział technologii Ciszewski MSL, kierowany przez Sebastiana Stępaka.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Hyundai Motor Poland to przedstawiciel południowokoreańskiego koncernu Hyundai Motor Company. Firma działa na polskim rynku od 1993 roku jako oficjalny i wyłączny importer samochodów osobowych, rekreacyjnych i użytkowych marki Hyundai. Hyundai Motor Poland jest częścią Hyundai Motor Group zajmującej się produkcją i dystrybucją samochodów.

Południowokoreańskie przedsiębiorstwo jest piątym największym producentem samochodów na świecie.

"W tym roku obchodzimy 20-lecie obecności miarki Hyundai na polskich drogach. W związku z dynamicznie rosnącą liczbą projektów po raz pierwszy w naszej historii zdecydowaliśmy się na stałą współpracę z agencją, która wspomoże nasz wewnętrzny zespół PR w komunikacji i prowadzeniu działań PR na polskim rynku - tłumaczy Piotr Ziarkowski, marketing i PR manager Hyundai Motor Poland.

"Jesteśmy bardzo wymagający zarówno wobec siebie, jak i partnerów, z którymi pracujemy. Liczymy, że ta decyzja przyniesie nam wiele korzyści. Rozpoczęcie współpracy z Ciszewski MSL zamyka listę naszych stałych partnerów biznesowych w obszarze komunikacji marketingowej, do których należą Havas Media (planowanie i zakup mediów), Opus B (kreacja ATL i BTL), The Digitals (digital, online, social) oraz EMLAB (eventy i ambient).

"To ważny dla nas powrót marki motoryzacyjnej do portfolio klientów Ciszewski MSL. Jako agencja z niezwykle bogatym doświadczeniem we współpracy z tą wymagającą branżą cieszymy się, że zdobytą wiedzę będziemy mogli wykorzystać w pracy dla Hyundai Motor Poland. W naszych działaniach stawiamy na rozwiązania niestandardowe, dlatego wierzymy, że będzie to ciekawe doświadczenie dla obu stron - dodaje Sebastian Hejnowski, dyrektor zarządzający Ciszewski MSL.

Do zadań agencji będzie należało prowadzenie działań komunikacyjnych obejmujących biuro prasowe, PR produktowy, korporacyjny, a także obsługę medialną wydarzeń specjalnych i projektów sponsoringowych Hyundai Motor Poland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama