/  /  /  / Zmiana na stanowisku prezesa zarządu Honda Poland
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Zmiana na stanowisku prezesa zarządu Honda Poland

Honda Poland|
null
© Honda Poland
null

Z początkiem kwietnia nastąpiła planowana zmiana na stanowisku prezesa zarządu firmy Honda Poland. Nowym prezesem polskiego przedstawicielstwa koncernu został Hirokazu Tomiki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Hirokazu Tomiki związany jest z Hondą od 1992 roku. Przez wiele lat odpowiedzialny był za działalność eksportową firmy Honda Motor Co. Ltd., jednak w trakcie swojej kariery zawodowej zdobywał doświadczenie również poza granicami Japonii. W latach 1995-1998 pracował w Indiach, gdzie odpowiadał za export produktów marki Honda, a w latach 2001-2007 nadzorował sprzedaż produktów Hondy w Kanadzie.

W kwietniu 2009 r. Hirokazu Tomiki rozpoczął pracę w Europie. Do końca marca bieżącego roku, jako asystent prezesa zarządu Hondy w Belgii, nadzorował sprzedaż motocykli, samochodów oraz maszyn i urządzeń. Kolejnym etapem jego europejskiej kariery będzie funkcja prezesa zarządu firmy Honda Poland.    
Katsushi Inoue pełnił funkcję prezesa zarządu polskiego importera Hondy od 1 kwietnia 2010 r. do 30 marca 2012 r. Obecnie stoi na czele trzech europejskich przedstawicielstw Hondy (w Niemczech, Belgii oraz Holandii).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Honda

Reklama