/  /  /  / Ogłoszono polskie ceny nowej Hondy Civic
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ogłoszono polskie ceny nowej Hondy Civic

Honda Poland|
null
© Honda
nullnullnullnullnullnullnullnull

Polskie przedstawicielstwo Hondy ogłosiło dziś ceny dziewiątej generacji modelu Civic, który pojawi się w sieci autoryzowanych salonów firmy na początku marca bieżącego roku. Najtańsza wersja została wyceniona na 64 900 zł.

Honda Civic oferowana będzie w dwóch wersjach nadwoziowych (hatchback oraz sedan), przy czym dla obu aut przygotowano kilka atrakcyjnie skonfigurowanych opcji wyposażeniowych. Bogatsze pakiety nie wpłynęły na cenę właśnie wprowadzanej na rynek nowości.

Poprawiony pod względem jakości i lepiej wyposażony Civic będzie kosztował tyle samo, ile jego poprzednia generacja.

Ceny poszczególnych wersji nadwoziowych nowej Hondy Civic przedstawiają się następująco:
- Civic hatchback 5D: ceny od 64 900 zł
- Civic sedan: ceny od 69 900 zł

Nowa Honda Civic oferta modelowa z cennikiem

W Polsce 5-drzwiowy Civic dostępny będzie z silnikami benzynowymi o pojemności 1,4 l oraz 1,8 l, natomiast czterodrzwiową wersję modelu wyposażono w większą z tych jednostek.

Na początku przyszłego roku do gamy silników dołączy diesel o pojemności 1,6 litra.

Tak wygląda nowa Honda Civic

Oba nadwozia charakteryzują się nowoczesną stylistyką pozwalającą na utrzymanie wysokiego poziomu funkcjonalności. Zastosowane w modelu nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne przyczyniły się do zwiększenia komfortu podróżowania, redukcji zużycia paliwa oraz poprawy parametrów ekologicznych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama