/  /  /  / Nowy SUV Hondy przyjedzie do Europy
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy SUV Hondy przyjedzie do Europy

Honda|
Honda Urban 2013
© Honda
Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013Honda Urban 2013

Wywodząca się z Japonii marka Honda potwierdza oficjalnie, że w roku 2015 na rynek europejski trafi nowy produkt w postaci miejskiego SUV-a, który rywalizować będzie o względy klientów m.in. z Oplem Mokką oraz Renault Captur.

W pierwszym dniu trwania salonu Tokyo Motor Show Honda zaprezentowała produkcyjną wersję nowego modelu Urban SUV. Na rynku japońskim nowy model będzie nosił nazwę Vezel.

Nowy Urban SUV zadebiutuje w Europie w 2015 roku, przy czym nazwa wersji oferowanej na Starym Kontynencie zostanie potwierdzona bliżej terminu premiery rynkowej.

Koncepcja stylistyczna nowego modelu nawiązuje do aut typu SUV, przy czym design górnej części nadwozia przywodzi na myśl konstrukcje coupe, a dynamicznie poprowadzone linie boczne dodają całości inspirującego i emocjonalnego charakteru.

Wysokiej jakości wnętrze zapewnia kierowcy i pasażerowi siedzącemu z przodu dużo przestrzeni, a osobom zajmującym miejsca z tyłu komfortowe i funkcjonalne otoczenie.

Na rynku japońskim Honda wprowadzi do sprzedaży zarówno wersję hybrydową, jak i benzynową modelu Vezel. Hybryda zostanie wyposażona w układ Sport Hybrid i-DCD obejmujący jednostkę 1,5 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz silnik elektryczny o wysokiej mocy, natomiast odmiana benzynowa otrzyma silnik o pojemności 1,5 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Honda Vezel przeznaczona na rynek japoński zadebiutuje już 20 grudnia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama