/  /  /  / Nadchodzi nowy van Hondy
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nadchodzi nowy van Hondy

Honda|
null
© Honda
nullnull

Wystawa Auto Shanghai 2013 jest miejscem światowej premiery nowego modelu Hondy, nazwanego Concept M. Seryjna produkcja ruszy w przyszłym roku.

Concept M to pojazd koncepcyjny MPV, na bazie którego powstanie seryjnie produkowany model przeznaczony głównie na rynek chiński. Obecnie większość minivanów w Chinach to samochody dostawcze.

Honda wprowadzi na ten rynek pojazd oferujący klientom nową jakość: atrybuty samochodu osobowego, radość z jazdy oraz komfortową, przestronną kabinę stworzoną dzięki zastosowaniu typowego dla Hondy sposobu jej zagospodarowania.

Concept M został zaprojektowany przez studio projektowe w Automobile R&D Center of Honda R&D Co, Ltd. w Japonii.

Honda czyni postępy w rozwoju opartego na tym modelu koncepcyjnym pojazdu przeznaczonego do seryjnej produkcji, z zamiarem wprowadzenia go na rynek w przyszłym roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Honda

Reklama