/  /  /  / Honda na wystawie Tokyo Motor Show 2013
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Honda na wystawie Tokyo Motor Show 2013

Honda|
null
© Honda
nullnullnullnullnullnullnull

Honda Motor Co., Ltd będzie obecna ze swoją ekspozycją podczas czterdziestego trzeciego Tokyo Motor Show 2013. Salon samochodowy w Japonii rozpocznie się 20 listopada.

Na stoisku Hondy pojawi się m.in. Honda S660 Concept, czyli otwarty samochód sportowy segmentu mini, produkcyjna wersja modelu Urban SUV Concept świętująca swoją światową premierę, oraz model NSX Concept, czyli debiutujący w Japonii sportowy supersamochód nowej generacji.

Honda pokaże też w Tokio nowe urządzenie osobistej mobilności Uni-Cub opracowane pod hasłem "w harmonii z człowiekiem", czwarty z serii N model samochodu segmentu mini o nazwie N-WGN, którego światowa premiera będzie miała miejsce podczas tegorocznego salonu w Tokio, a także wiele innych modeli produkcyjnych, łącznie z uznaną Hondą Accord Plug-in Hybrid oraz modelem Fit z linii Earth Dreams Technology.

W sekcji motocykli Honda wystawi kilka modeli produkcyjnych, w tym przeznaczony na rynek japoński skuter Dunk z nowo opracowanym silnikiem chłodzonym cieczą, o pojemności 50 cm3.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Honda

Reklama