/  /  /  / Honda Civic wersja 5-drzwiowa po zmianach
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Honda Civic wersja 5-drzwiowa po zmianach

Honda|
null
© Honda
nullnullnullnull

Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie Honda po raz pierwszy prezentuje zmodernizowany model Civic 5D. Samochód wyróżnia się odświeżoną stylistyką nadwozia i wnętrza, która podkreśla elegancki, sportowy charakter tego modelu.

Modernizacja stylistyczna Civica objęła głównie tylną część nadwozia, gdzie styliści zastosowali przyciemniane szyby oraz dymione klosze zintegrowanych lamp. Nowością są również ozdobne, czarne wykończenia wnęki na tablicę rejestracyjną, pokrywy bagażnika i dolnej części zderzaka.

Odświeżony Civic otrzymał też nowe, czarne wykończenie dekoracyjne przedniego zderzaka, ciemniejsze wykończenia nadkoli oraz nowe, 17-calowe obręcze aluminiowe ozdobione srebrnym i czarnym lakierem.

Subtelne zmiany kosmetyczne objęły również wnętrze, w którym podkreślono wysoką jakość wykończenia i sportową atmosferę. Projektanci Hondy zastosowali nowe, białe przeszycia dekoracyjne na kole kierownicy, siedzeniach oraz boczkach konsoli centralnej, a także czarne przyciski na panelu audio i kole kierownicy.

W odświeżonej Hondzie Civic 5D wprowadzono również niewielkie zmiany w przednim i tylnym zawieszeniu oraz układzie kierowniczym, co przyczyniło się do poprawy prowadzenia, stabilności i komfortu, szczególnie podczas jazdy z dużą prędkością.

Zmodernizowana Honda Civic 5D otrzymała szereg systemów bezpieczeństwa aktywnego pracujących zarówno w oparciu o kamery, jak i czujniki radarowe oraz lidary (radary laserowe). Te same układy zastosowano również w Hondzie Civic Tourer.

Odświeżona Honda Civic 5D pojawi się na rynku europejskim na początku przyszłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Honda

Reklama