/  /  /  / Honda City do sprawdzenia
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Honda City do sprawdzenia

UOKIK|

Jak poinformowała firma Honda Poland, wybrane egzemplarze modelu Honda City mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Honda Poland, wybrane egzemplarze modelu Honda City 4D (auta z roku modelowego 2006/2007) z uwagi na niewystarczającą szczelność przełącznik główny sterowania szyb mógłby teoretycznie ulec uszkodzeniu na skutek nagromadzenia się zanieczyszczeń na jego stykach.

Nie można do końca wykluczyć, że w skrajnej sytuacji mogłoby to doprowadzić do przegrzania się elementów współpracujących, czemu towarzyszyć może pojawienie się dymu a nawet ognia.

W Polsce omawianą akcją naprawczą objętych jest 3 593 samochodów (lista nr VIN patrz tutaj).

Generalny import poinformował właścicieli pojazdów objętych kampanią listami poleconymi o konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie w celu dokonania sprawdzenia i bezpłatnej wymiany przełącznika głównego sterowania szybami, jeśli będzie to uzasadnione.

Bliższej informacji związanych z kampanią serwisową udziela Honda Poland (adres: ul. Puławska 381, 02-801 Warszawa; tel. 22 545 75 00; email: honda@honda.pl; www.honda.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Honda

Reklama