/  /  /  / Civic Tourer z unikalnym systemem amortyzatorów adaptacyjnych
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Civic Tourer z unikalnym systemem amortyzatorów adaptacyjnych

Honda|
null
© Honda
nullnullnullnullnull

Honda zapowiada, że w nowym modelu Civic Tourer zadebiutuje system adaptacyjnych amortyzatorów tylnego zawieszenia. W Europie samochód pojawi się na początku przyszłego roku kalendarzowego.

Rozwiązanie, które nigdy wcześniej nie było stosowane w modelu seryjnym Hondy, ma poprawiać stabilność i komfort jazdy niezależnie od obciążenia pojazdu oraz warunków drogowych.

"Wielu klientów z pewnością doceni wyraźną poprawę jakości i komfortu prowadzenia dzięki tak zaawansowanej technologii zawieszenia - zakłąda Adrian Killham, Large Project Leader.

Nowa Honda Civic Tourer została zaprojektowana i stworzona w Europie pod kierownictwem europejskiego zespołu rozwojowo-badawczego koncernu. Główne założenia konstrukcyjne modelu to funkcjonalność na najwyższym poziomie, zaawansowane rozwiązania techniczne oraz nietuzinkowa stylistyka.

Zespół projektantów kierował się wytycznymi opracowanymi po analizie potrzeb i uwag europejskich klientów firmy, a sam model poddano rygorystycznym testom w różnorodnych, często bardzo trudnych warunkach jazdy na europejskich drogach.

Prezentację wersji produkcyjnej Hondy Civic Tourer zaplanowano podczas wrześniowej wystawy IAA 2013 we Frankfurcie.

Na rynku polskim nowa Honda Civic Tourer zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Honda

Reklama