/  /  /  /  / Oto samochód roku w Japonii
Honda CR-Z

Honda CR-Z

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Oto samochód roku w Japonii

Producent|
null
© IBRM Samar
nullnullnullnullnullnullnullnull

Honda Motor Japan ogłosiła, że wyposażony w napęd hybrydowy model CR-Z otrzymał tytuł „Japoński Samochód Roku 2010-2011”.

CR-Z to nie tylko połączenie benzynowej jednostki napędowej o pojemności 1,5-litra z silnikiem elektrycznym (IMA), ale także nowatorska i dynamiczna stylistyka sprzyjająca niskiemu zużyciu paliwa.

Oto komentarz Takanobu Ito, prezesa Honda Motor: „Jesteśmy dumni, że przy tak silnej konkurencji wśród nowych modeli, CR-Z został Samochodem Roku 2010-2011. Bez wątpienia nagroda ta dowodzi, że nasi klienci w pełni rozumieją aspiracje Hondy, by oferowane przez firmę pojazdy łączyły dobre parametry ekologiczne z przystępną ceną oraz radością z posiadania i użytkowania samochodu. Co więcej, głęboko wierzymy w to, że CR-Z odzwierciedla prawdziwą pasję oraz połączone wysiłki naszych partnerów biznesowych i wszystkich, którzy wspierali rozwój oraz późniejszy proces produkcji CR-Z. Wybiegając w przyszłość, śmiało mogę powiedzieć, że Honda zamierza dostarczyć jeszcze więcej radości dla jeszcze większej rzeszy swoich klientów”.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Honda CR-Z