/  /  /  /  / Honda Civic Type R do sprawdzenia
Honda CR-Z

Honda CR-Z

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Honda Civic Type R do sprawdzenia

UOKIK|

Jak poinformowała firma Honda Poland, wybrane egzemplarze modelu Honda Civic Type R mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Honda Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Honda Civic Type R (auta z roku modelowego 2009/2010) potencjalnie nieprawidłowo zamocowana wiązka silnika mogłaby ulec uszkodzeniu. W konsekwencji może to skutkować niewłączeniem się prawego przedniego światła drogowego, pozycyjnego czy też światła przeciwmgielnego. W skrajnej sytuacji mogłoby dojść do zwarcia instalacji elektrycznej.

W Polsce omawianą akcją naprawczą objętych jest 8 samochodów Honda Civic Type R (numery VIN patrz link poniżej).

Generalny importer poinformował właścicieli pojazdów objętych kampanią listami poleconymi o konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie w celu dokonania bezpłatnej kontroli oraz naprawy nieprawidłowo poprowadzonej wiązki.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Honda Poland (adres: ul. Puławska 381, 02-801 Warszawa; tel. 22 545 75 00; email: honda@honda.pl; www.honda.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Honda CR-Z