/  /  /  /  / Mały SUV Hondy trafi też do Europy!
Honda CR-V

Honda CR-V

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena95 600 zł - 165 700 zł (aktualizacja: 2017-07-01)
Emisja CO2119 g/km - 175 g/km
Żużycie paliwa4,5 L/100km - 7,5 L/100km
 

Mały SUV Hondy trafi też do Europy!

Honda|
null
© Honda
nullnullnullnull

Salon w Detroit jest miejscem światowej premiery zupełnie nowego konceptu Hondy. Pojazd ten jest zapowiedzią kierunku stylistycznego nowego małego SUV-a, który pod koniec 2013 pojawi się w sprzedaży w Japonii.

W 2014 roku auto trafi do USA, a następnie zostanie wprowadzone na rynki krajów europejskich.

Urban SUV Concept jest zapowiedzią serii pojazdów, które będą konstruowane w oparciu o nową globalną platformę podłogową Hondy.

Zapowiadający estetykę nowego małego SUV-a Hondy, projekt Urban SUV Concept prezentuje czysty i niebanalny styl, dynamiczne linie nadwozia i masywny wygląd. Oferowany na całym świecie mały SUV wyposażony będzie w ekonomiczne układy napędowe z serii Honda Earth Dreams Technology.

W nowym modelu zastosowany zostanie układ podwozia z centralnie umieszczonym zbiornikiem paliwa, znany już z modeli Fit/Jazz oraz Civic 5D. Pozwoli on na wykorzystanie przemyślanego systemu Honda Magic Seats, który zapewnia maksymalną wszechstronność samochodu poprzez możliwość wielu konfiguracji jego wnętrza.

Mały SUV będzie produkowany wraz z modelem Fit/Jazz w najnowszej fabryce Hondy, ulokowanej w pobliżu meksykańskiego miasta Celaya.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Honda CR-V