/  /  /  /  / Honda CR-V może mieć usterkę
Honda CR-V

Honda CR-V

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Honda CR-V może mieć usterkę

UOKIK|

Jak poinformowała firma Honda Poland, wybrane egzemplarze modelu Honda CR-V mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Honda Poland, wybrane egzemplarze modelu Honda CR-V (auta wyprodukowane w Wielkiej Brytanii z roku modelowego 2002/03/04) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną. Polega ona na tym, że w niektórych egzemplarzach styk przełącznika świateł może potencjalnie ulec uszkodzeniu na skutek ruchu pomiędzy przełącznikiem a złączką wiązki przewodów, co w konsekwencji mogłoby prowadzić do nadtopienia się złączki.

W przypadku stopienia może dojść do przerwania obwodu zasilania świateł (reflektorów) i reflektory mogą nie działać lub mogą zgasnąć podczas jazdy.

W Polsce omawianą akcją serwisową objętych jest łącznie 3 609 samochodów (lista nr VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformował właścicieli pojazdów objętych kampanią listami poleconymi o konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie w celu dokonania kontroli pojazdu i ewentualnej modyfikacji wadliwej części.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Honda Poland (adres: ul. Puławska 381, 02-801 Warszawa; tel. 22 545 75 00; email: honda@honda.pl; www.honda.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama