/  /  /  /  / Facelifting Hondy Civic
Honda CR-V

Honda CR-V

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena95 600 zł - 165 700 zł (aktualizacja: 2017-07-01)
Emisja CO2119 g/km - 175 g/km
Żużycie paliwa4,5 L/100km - 7,5 L/100km
 

Facelifting Hondy Civic

Honda|
null
© Honda
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Honda ogłosiła, iż podczas tegorocznego Salonu Samochodowego we Frankfurcie swoją publiczną premierę będzie miał nowy Civic Tourer oraz odświeżony Civic w wersji pięciodrzwiowej. Ponadto, Honda zaprezentuje gamę nowych oraz historycznych aut wyścigowych, jak również sportowy model NSX Concept, podkreślając tym samym swoje sportowe dziedzictwo oraz wyścigowe DNA.

Civic Tourer i zmodernizowany Civic 5-drzwiowy
Podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie 2013 Honda po raz pierwszy zaprezentuje publiczności model Civic Tourer. Samochód wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym nadwoziem oraz wiodącą w klasie przestronnością wnętrza.
Nowa Honda Civic Tourer została zaprojektowana i stworzona w Europie i będzie produkowana w brytyjskich zakładach koncernu. Auto pojawi się na rynku na początku 2014 roku.
Gamę Hondy Civic umocni wersja pięciodrzwiowa o odświeżonej stylistyce nadwozia i wnętrza. Model ten również będzie świętował swoją premierę we Frankfurcie.
Honda NSX Concept II

Pojazd, który zadebiutował w Europie podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Genewie, prezentuje jeden z możliwych kierunków w stylizacji wnętrza modelu NSX kolejnej generacji. Model NSX odegra rolę ambasadora serii Earth Dreams Technology, symbolizując filozofię Hondy polegającą na połączeniu dynamicznych osiągów z dobrymi parametrami ekologicznymi.

Bolid F1 McLaren Honda MP4/4
Ta kultowa maszyna z silnikiem V6 twin-turbo o pojemności 1500 cm3 zdominowała w 1988 roku serię F1, wygrywając 15 z 16 wyścigów GP. Bolid ustanowił rekord pod względem liczby wygranych GP w jednym sezonie i pomógł wywalczyć tytuł mistrzowski zarówno w klasyfikacji kierowców, jak i konstruktorów. Honda powróci do rywalizacji w Formule 1 w roku 2015 w ramach projektu realizowanego z McLarenem.

Honda WTCC
Na tegorocznym stoisku Hondy we Frankfurcie prezentowany będzie model Civic WTCC, który startuje w Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych WTCC organizowanych przez FIA. Za kierownicą tego modelu w sezonie 2013 zasiadają Gabriele Tarquini i Tiago Monteiro. Pod maską Hondy Civic WTCC pracuje czterocylindrowa jednostka HR412E. Silnik o pojemności 1,6 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem jest zgodny z wymogami FIA stawianymi konstrukcjom biorącym udział w serii WTCC.

Dopełnieniem demonstracji pasji i ducha walki w świecie sportów motorowych, będzie ekspozycja wyścigowego motocykla RC213V wykorzystywanego obecnie w serii Moto GP przez zespół Repsol Honda.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Honda CR-V