/  /  /  /  / Limitowany Civic Type R Euro 2010
Honda Civic

Honda Civic

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Limitowany Civic Type R Euro 2010

Honda|(2010-04-26 09:31)
null
© Honda
null

Jesienią Honda Motor wprowadzi do sprzedaży w Japonii limitowaną edycję modelu Civic Type R Euro 2010. Samochód będzie wyróżniał się odświeżoną stylistyką nadwozia typową dla tego rocznika modelowego.

To produkowane w Europie, 3-drzwiowe sportowe auto będzie także nawiązywało do oryginalnej stylistyki i wyjątkowych osiągów swojego cenionego na rynku poprzednika.

Dzięki połączeniu wyrafinowanego stylu, ponadprzeciętnych osiągów i wszechstronności model Civic Type R Euro 2009 zasłużył w Japonii na miano bestsellera, sprzedając się w liczbie 1 850 sztuk od momentu wprowadzenia na rynek w listopadzie ubiegłego roku. Civic Type R Euro jest tam szczególnie ceniony przez klientów w wieku 30-40 lat, dla których samochód sportowy jest symbolem wystawnego stylu życia.

Zaprojektowany w celu dostarczenia kierowcy niezapomnianych wrażeń za kierownicą, zarówno na torze, jak i poza nim, Civic Type R Euro cechuje się wspaniałymi właściwościami jezdnymi, udoskonalonymi podczas testów na europejskich drogach.

Samochód będzie nadal wytwarzany przez zakład produkcyjny Honda of the UK Manufacturing w Swindon.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama