/  /  /  / Kilka egzemplarzy Hondy FR-V musi do serwisu
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Kilka egzemplarzy Hondy FR-V musi do serwisu

UOKIK|
null
© Honda
null

Jak poinformował generalny importer Honda Motor, niewielka partia samochodów Honda FR-V może mieć ewentualnie usterkę fabryczną. W związku z tym zapowiedziano prewencyjną akcję naprawczą.

Chodzi o samochody wyprodukowane w Japonii w latach 2006-2007. Jak ustalił koncern, w niektórych samochodach wyposażonych w system wspomagania siły hamowania działający na zasadzie podciśnienia na skutek błędu w procesie produkcji serwo hamulcowe może utracić szczelność. W konsekwencji zachodzi podejrzenie, że mogłoby dojść do wydłużenia drogi hamowania pojazdu.

W Polsce omawianą akcją naprawczą objętych jest 7 samochodów Honda FR-V (patrz TUTAJ).

Honda poinformuje właścicieli pojazdów objętych kampanią o konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie w celu dokonania kontroli auta i w razie konieczności dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Honda Poland (adres: ul. Puławska 381, 02-801 Warszawa; tel. 22 545 75 00; email: honda@honda.pl; www.honda.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Honda

Reklama