/  /  /  / Honda Dream Days przedłużone do końca marca
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Honda Dream Days przedłużone do końca marca

Honda|
null
© Honda
null

Akcja pod nazwą Honda Dream Days została przedłużona. Jeszcze do końca marca klienci Hondy będą mogli skorzystać z fachowych porad i jazd samochodami testowymi, które przygotowała sieć autoryzowanych salonów dealerskich.

Korzystając z tej okazji można przekonać się o zaletach nowego silnika wysokoprężnego Hondy (1.6 i-DTEC), dostępnego obecnie pod maską modelu Civic hatchback.

Już na jesieni bieżącego roku jednostka ta pojawi się także w modelu CR-V. Obecnie Honda CR-V występuje do wyboru z silnikiem Diesla 2.2 z napędem na cztery koła, a także z dwulitrową jednostką benzynową i napędem na dwie lub na jedną oś.

Klienci, którzy odwiedzą salony marki podczas Honda Dream Days, będą mogli odbyć jazdę testową również tym bardzo popularnym i docenianym w Polsce samochodem segmentu SUV.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama