/  /  /  / Honda CR-V do sprawdzenia w serwisie
Honda

Honda

Zmień
Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Honda CR-V do sprawdzenia w serwisie

UOKIK|

Jak poinformowano Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, niektóre egzemplarze modelu Honda CR-V mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na przygotowanie prewencyjnej akcji serwisowej.

Chodzi o auta wyprodukowane w Wielkiej Brytanii w latach 2002-2006. Otóż w pewnych określonych warunkach użytkowania pojazdów Honda CR-V (np. jazda z otwartym oknem podczas deszczu) woda lub inny płyn mogą przedostawać się do przełącznika szyb sterowanych elektrycznie po stronie kierowcy, powodując jego nieprawidłowe działanie. Tego typu usterka mogłaby potencjalnie spowodować przegrzanie przełącznika.

Na rynku polskim omawianą akcją serwisową objęte są 5 194 samochody (lista nr VIN patrz TUTAJ).

Generalny importer poinformuje właścicieli pojazdów objętych kampanią o konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie w celu dokonania kontroli pojazdu i w razie konieczności dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Honda Poland (adres: ul. Puławska 381, 02-801 Warszawa; tel. 22 545 75 00; email: honda@honda.pl; www.honda.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Honda

Reklama