/  /  /  /  / Nowa Honda CR-V zadebiutuje w Paryżu
Honda Accord

Honda Accord

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowa Honda CR-V zadebiutuje w Paryżu

Honda|
Honca CR-V
© Honda
Honca CR-VHonca CR-VHonca CR-VHonca CR-VHonca CR-VHonca CR-VHonca CR-V

Zakończony już salon w Genewie był miejscem premiery prototypu europejskiej wersji Hondy CR-V czwartej generacji. Nowy CR-V dostępny jest już w USA i Japonii, a jego ostateczna europejska wersja zaprezentuje się na wrześniowej wystawie w Paryżu.

Na genewskim salonie zaprezentowano prototyp europejskiej wersji Hondy CR-V. Jest on zapowiedzią stylistyki nowej, czwartej generacji modelu.

Jak zapewnia producent, stylistyka Hondy CR-V Prototype jest wyjątkowo wyrazista. W porównaniu z poprzednią wersją, nowy CR-V zyska bardziej agresywną sylwetkę o śmiało zarysowanych liniach oraz bardzo odważnej stylistyce przedniej części nadwozia. Uwagę z pewnością przykuwa kształt przedniego zderzaka, który wyciągnięto ku górze oraz płynnie zintegrowano ze strukturą przodu nadwozia, poprawiając tym samym właściwości aerodynamiczne pojazdu.

Honda w ofensywie

Nowa wersja modelu zachowa pionowy układ tylnych lamp, których bardziej trójwymiarowy kształt będzie się jeszcze lepiej stylistycznie komponował z nadwoziem pojazdu.

Nowa Honda CR-V zostanie wyposażona w bardziej wydajne jednostki napędowe, a zatem można się spodziewać niższego zużycia paliwa.

Hondę CR-V, która jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli klasy SUV, można nabyć w salonach 160 krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki.

Czwarta generacja modelu jest już dostępna na rynku północnoamerykańskim oraz w Japonii. Sprzedaż nowej Hondy CR-V w Europie ruszyć ma jesienią.

Miejscem produkcji nowego CR-V będą zakłady w Wielkiej Brytanii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama