/  /  /  / Nabycie nieruchomości po FSO
 

Nabycie nieruchomości po FSO

Spółka|

W odpowiedzi na pytania związane z transakcją nabycia przez Mennicę Polską Spółka Akcyjna SKA (podmiot zależny od Mennicy Polskiej SA) nieruchomości przy ul. Jagiellońskiej, informuje się, iż transakcja dotyczy terenu usytuowanego od strony Wisły, na którym znajdowały się zakłady FSO.

Planuje się zagospodarowanie tego terenu poprzez realizację inwestycji budowlanych mieszkaniowo-usługowych, przy czym szczegóły projektu są na etapie opracowywania. O szczegółach tych poinformuje się po zatwierdzeniu koncepcji inwestycyjnej przez właściwe organy.

Spółka zależna realizować będzie działalność w powyższym zakresie przy wykorzystaniu służb Mennicy Polskiej SA, która posiada kompetencje, w tym odpowiednie zaplecze osobowe, do realizacji tego typu inwestycji, w szczególności zdobyte w związku z realizacją i komercjalizacją osiedla mieszkaniowego w Jabłonnej.

Przedmiotowa decyzja inwestycyjna ma na celu rozwinięcie dodatkowych, poza działalnością produkcyjną i nowoczesnymi rozwiązaniami w sektorze płatności elektronicznych, obszarów działalności Grupy Kapitałowej Mennicy Polskiej SA.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - FSO

Reklama