/  /  /  / Nowy Ford Kuga już u polskich dealerów
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Ford Kuga już u polskich dealerów

null
© Ford
nullnullnullnullnullnull

W polskich salonach marki Ford dostępne są już dla klientów egzemplarze modelu Kuga nowej generacji. Samochód stanowi ważny element planowanej ofensywy koncernu w europejskim segmencie SUV.

Ford Kuga pojawił się na rynku europejskim w roku 2008. Dotychczas sprzedaż tego auta przekroczyła poziom 300 000 egzemplarzy. Teraz koncern wprowadza samochód po gruntownych zmianach modernizacyjnych. Nowa Kuga podnosi poprzeczkę na wyższy poziom, oferując takie atuty jak m.in. zaawansowane rozwiązania technologiczne, bezpieczeństwo podróżujących (ocena pięciogwiazdkowa według rankingu Euro NCAP), dynamiczne właściwości jezdne oraz dopracowana ekonomika paliwowa.

Nowy Ford Kuga cennik

Nowy Ford Kuga, zaprojektowany jako produkt o zasięgu globalnym, a więc mający trafić w gusta klientów mieszkających w różnych częściach świata, oferuje nie tylko ciekawą stylistykę. Uwagę potencjalnych kupujących zwrócić może również zastosowana w aucie technologia jak elektryczne i bezdotykowe otwieranie/zamykanie drzwi bagażnika. By otworzyć lub zamknąć bagażnik, wystarczy wykonać odpowiedni ruch nogą pod tylnym zderzakiem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama