/  /  /  / Nowy Ford Fiesta kosztuje w Polsce od 43 950 złotych
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Ford Fiesta kosztuje w Polsce od 43 950 złotych

null
© Ford
nullnull

Zgodnie z cennikiem nowy Ford Fiesta rocznik 2013 oferowany jest na polskim rynku w cenie od 43 950 złotych. Jest to wersja trzydrzwiowa z silnikiem 1.25 Duratec, który rozwija moc 60 KM.

Obok wersji trzydrzwiowej nowy Ford Fiesta występuje również w bardziej funkcjonalnej odmianie pięciodrzwiowej. Najtańszy taki model występuje w specyfikacji Ambiente, który dysponuje wspomnianym wyżej 60-konnym silnikiem Duratec, współpracującym z pięciostopniową przekładnią manualną. Ceny? Zaczynają się od 44 950 złotych.

Nowy Ford Fiesta oferta z cennikiem w Polsce

Najtańsza wersja Fiesty wyposażona w silnik Diesla to odmiana Ambiente z jednostką 1.5 Duratorq TDCi 75 KM. Kosztuje ona od 52 600 złotych dla modelu trzydrzwiowego oraz od 53 600 dla auta pięciodrzwiowego.

Od debiutu w 1976 roku Ford sprzedał na świecie ponad 15 mln egzemplarzy Fiesty, z czego ponad 235 000 znalazło nabywców w Europie (dane za trzy kwartały bieżącego roku).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama