/  /  /  / Najlepsze rynki europejskie Forda
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Najlepsze rynki europejskie Forda

null
© Ford
null

Wielka Brytania to kraj, gdzie na całym rynku europejskim marka Ford sprzedaje najwięcej swoich samochodów i ma najwyższy udział rynkowy. Nad Tamizą motorem sprzedaży są przede wszystkim modele takie jak Fiesta i Focus.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Oto lista pięciu krajów europejskich, w których marka Ford ma na Starym Kontynencie najwyższy udział rynkowy wyrażony w procentach (okres styczeń-październik 2013):

- Wielka Brytania: 14,9%
- Turcja: 12,5%
- Irlandia: 11,6%
- Węgry: 10,6%
- Finlandia: 8,8%Oto lista pięciu krajów europejskich, w których marka Ford sprzedaje na Starym Kontynencie najwięcej samochodów w ujęciu liczbowym (okres styczeń-październik 2013):
- Wielka Brytania: 330 800 sztuk
- Niemcy: 188 100 sztuk
- Rosja: 85 400 sztuk
- Turcja: 83 100 sztuk
- Włochy: 79 300 sztuk


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama