/  /  /  / Ford Mondeo liderem aut z największym przebiegiem
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ford Mondeo liderem aut z największym przebiegiem

Ford|
null
© Ford
null

Według ciekawych danych dotyczących rynku brytyjskiego modelem samochodu, który statystycznie pokonuje w ciągu roku największy dystans, jest ceniony nie tylko przez klientów flotowych Ford Mondeo.

Limuzyna z błękitnym owalem na masce według danych niezależnej firmy ubezpieczeniowej Warranty Direct pokonuje statystycznie ponad 15 000 mil rocznie. To o prawie o 600 mil więcej niż w przypadku drugiego w rankingu modelu, którym jest Volvo S80.

Warto dodać, że według wspomnianego opracowania intensywna eksploatacja Mondeo statystycznie nie przekłada się na zwiększoną awaryjność tego auta.

Wysokie pozycje na liście aut ze statystycznie największym rocznym przebiegiem zajmują ponadto w Wielkiej Brytanii takie modele jak Volkswagen Passat oraz Audi A6.

Przy średniej oscylującej w granicach około 12 000 mil pokonywanych w ciągu roku, statystycznie znacznie krótszy dystans w ciągu roku pokonują samochody małe. Liderem w tym zestawieniu jest Nissan Micra, którego użytkownik statystycznie przejeżdża w ciągu roku tylko 5 580 mil.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama