/  /  /  / Ford Kuga i większa produkcja dzięki dużemu popytowi
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ford Kuga i większa produkcja dzięki dużemu popytowi

Ford|
null
© Ford
null

Firma Ford of Europe zapowiada w tym roku zwiększenie wolumenu produkcji modelu Ford Kuga drugiej generacji o łącznie 10% (8 000 egzemplarzy). Dodatkowe auta dostarczy na rynek fabryka koncernu w hiszpańskiej Walencji.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Szacuje się, że w odpowiedzi rosnący popyt produkcja modelu Ford Kuga na rynku europejskim osiągnie w tym roku po raz pierwszy poziom 100 000 egzemplarzy (w tym dostawy fabryki działającej w Rosji).

Nowy Ford Kuga stanowi kluczowy element ambitnego planu sprzedaży koncernu, który chce osiągać poziom miliona SUV-ów na rynku europejskim w ciągu najbliższych sześciu lat.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama