/  /  /  / Auto Plaza po raz kolejny laureatem Chairman's Award
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Auto Plaza po raz kolejny laureatem Chairman's Award

null
© Auto Plaza
null

Auto Plaza otrzymała tą prestiżową nagrodę już po raz szósty. Nagroda The Chairman's Award jest wyróżnieniem za jakość i wysoki standard obsługi autoryzowanych salonów Forda w Polsce i za granicą. Określa ich zaangażowanie zarówno w procesie sprzedaży bezpośrednio w salonie, jak i w serwisie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nagroda jest przyznawana na podstawie zebranych opinii w anonimowych badaniach ankietowych prowadzonych wśród klientów wszystkich salonów marki Ford. Pozwala ocenić zarówno obiektywne, jak indywidualne odczucia klienta takie jak stopień ważności spraw dla personelu salonu, czas potrzebny sprzedawcom na omówienie oferty czy sposób jej przedstawienia.

"The Chairman's Award jest wyróżnieniem bardzo dla nas cennym, potwierdzającym zaangażowanie naszych pracowników w wykonywaną pracę. Cieszymy się, że nasz salon i serwis są doceniane przez naszych zadowolonych i lojalnych klientów za konsekwentne utrzymywanie wysokiej jakości wykonywanych usług. Dołożymy wszelkich starań, by również w tym roku stanąć na wysokości zadania i sprostać coraz wyższym oczekiwaniom klientów - zapowiada Maria Karkoszka, dyrektor generalny w Auto Plaza.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama