/  /  /  /  / Lider w rankingu zadowolenia klientów w Niemczech
Ford Ka

Ford Ka

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Lider w rankingu zadowolenia klientów w Niemczech

Ford|
null
© Ford
null

Miejski model Ford Ka zajął pierwsze miejsce w swoim segmencie na podstawie badania poziomu zadowolenia niemieckich klientów z posiadanego auta.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę analityczną J.D. Power & Associates, w przypadku modelu Ford Ka współczynnik zadowolenia użytkowników wynosi 78,9%, czyli najwięcej spośród wszystkich aut omawianego segmentu rynku. Na miejscu drugim i trzecim zastawiania uplasowały się natomiast auta Toyota Aygo oraz Fiat 500.

Dodajmy, że zarówno zwycięski Ford Fa, jak również wymieniony wyżej Fiat 500 powstają w tej samej fabryce. To zakłady Fiat Auto Poland w Tychach.

W badaniu wzięło udział ponad 14 000 użytkowników motoryzacji w Niemczech. Kierowcy oceniali posiadane przez siebie auta w takich kategoriach jak jakość i niezawodność, koszty eksploatacji oraz zadowolenie z obsługi serwisowej.

Ranking awaryjności ADAC 2011

Przypomnijmy, że niedawno Ford Ka uplasował się też na pierwszym miejscu zestawiania najmniej awaryjnych modeli segmentu A na podstawie statystyk niemieckiego ADAC.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama