/  /  /  /  / Nieduży SUV w planach Forda
Ford Galaxy

Ford Galaxy

Zmień
SegmentVany / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nieduży SUV w planach Forda

null
© Ford
nullnullnull

Na początku roku Ford zaprezentował równocześnie w Brazylii i w Indiach swój najnowszy model typu SUV pod nazwą EcoSport. Wóz został opracowany jako produkt globalny, a to oznacza, że potencjalnie będą mogli go też kupić klienci w Europie.

Nowy EcoSport został opracowany siłami inżynierów z Ameryki Południowej, którym pomagali specjaliści zatrudnieni przez koncern Ford Motor w różnych częściach świata (w tym z Europy). To, że samochód mogli w pierwszej kolejności zobaczyć potencjalni klienci z Brazylii oraz Indii, nie jest przypadkiem. Producent widzi to bowiem duże możliwości związane z potencjałem rynku i szansą na przegonienie konkurentów.

Nowy Ford EcoSport to miejskie auto typu SUV, które wyróżnia m.in. atrakcyjne dla oka wzornictwo, niezła ekonomika paliwowa oraz wysoki poziom bezpieczeństwa dla podróżujących.

Nowy Ford EcoSport swoją premierą wzbudził duże zainteresowanie mediów motoryzacyjnych, co można uznać za dobry prognostyk na przyszłość.

Jak zapowiada koncern, w gamie nowego Forda EcoSport dostępny będzie innowacyjny silnik benzynowy 1.0 EcoBoost. Jednostka zbiera bardzo przychylne opinie wśród dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy mieli okazje poznać auty tej konstrukcji podczas jazdy Fordem Focus.

Ford Motor ma w planach wprowadzenie nowego modelu EcoSport do sprzedaży w prawie 100 krajach na całym świecie. Czy to oznacza, że w najbliższej przyszłości auto pojawi się też w europejskich salonach dealerskich?
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama