/  /  /  /  / Fordy dołączają do floty PepsiCo
Ford Focus

Ford Focus

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena65 090 zł - 156 260 zł (aktualizacja: 2017-01-20)
Emisja CO288 g/km - 175 g/km
Żużycie paliwa3,4 L/100km - 7,7 L/100km
 

Fordy dołączają do floty PepsiCo

Grupa PGD|
null
© Grupa PGD
nullnullnullnull

PGD Flota jest dostawcą 232 samochodów Ford dla PepsiCo. Na kontrakt polskiego oddziału światowego giganta spożywczego składa się 167 aut Ford Focus, wyposażonych w silnik diesel 1.6 115 KM w nadwoziu hatchback lub kombi oraz 65 sztuk Mondeo, wyposażonych w silnik diesel 2.0 140 KM, w nadwoziu hatchback.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Dogłębna analiza potrzeb naszej floty i parametrów zamówionych samochodów każą sadzić, że to optymalny wybór. O tyle ważny, że wiązał się z wymianą floty na jednomarkową - komentuje Dariusz Jung, Fleet & Route Engineering Manager PepsiCo.

Ponieważ PepsiCo wykorzystywało już Fordy w swojej flocie, Dariusz Jung jest przekonany, że dobre doświadczenia znajdą potwierdzenie w nowym, intensywniejszym etapie współpracy.

Dla zespołu PGD Flota najważniejsze jest, że tak wymagający kontrahent jak PepsiCo docenił charakterystyczne cechy Fordów: bardzo dobry stosunek ceny do jakości, wyposażenia i wartości rezydualnej.

"Możliwość współpracy z tak uznaną firmą i cenioną marką jest powodem do dumy, ale i wyzwaniem, któremu udało się sprostać dzięki flotowemu nastawieniu Ford Polska i naszej logistycznej sprawności - mówi Andrzej Joszczuk, dyrektor ds. sprzedaży PGD Flota.

Największa w Polsce flota napędzana LPG?

Za nie lada wyzwanie logistyczne należy uznać wydanie w dwa dni 232 samochodów. "Realizacja tak dużego kontraktu i samo zdobycie zamówienia tak wymagającego klienta nie byłoby możliwe bez wzorcowej współpracy z Ford Polska - podkreśla Joszczuk.

Wszyscy użytkownicy nowych samochodów wzięli udział w szkoleniu produktowych poświęconym głównie nowym technologiom Forda, a zorganizowanym przez dostawcę aut.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Ford Focus