/  /  /  /  / Nowy Ford Mondeo
Ford C-Max

Ford C-Max

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Cena69 600 zł - 114 150 zł (aktualizacja: 2017-01-20)
Emisja CO299 g/km - 159 g/km
Żużycie paliwa3,8 L/100km - 6,8 L/100km
 

Nowy Ford Mondeo

Auto Express (Jack Rix)|
null
© Auto Express
null

Na podstawie zdobytych przez siebie informacji brytyjski Auto Express podjął się próby stworzenia wizualizacji Forda Mondeo nowej generacji. Według wiarygodnych źródeł samochód będzie pozycjonowany jeszcze wyżej niż dotychczas, oferując klientom piękną stylistykę oraz wydajne jednostki napędowe.

Autor: Rafał Żaglewski

Ford Mondeo nowej generacji ma szansę zadebiutować w wersji koncepcyjnej w ciągu najbliższych 18 miesięcy, a premiera handlowa spodziewana jest w roku 2012. W porównaniu z poprzednikiem nie należy spodziewać się większych różnic cenowych.

Jednym z atutów nowego Mondeo będą nowoczesne silniki linii EcoBoost o podwyższonej efektywności procesu spalania, co zapewnia obniżenie zużycia paliwa i zmniejszenie emisji CO2 nawet o 20% w porównaniu z konwencjonalnymi silnikami benzynowymi o podobnej mocy.

Wiarygodne źródła twierdzą, że gama nowego Mondeo obok wersji sedan i kombi może wzbogacić się o model konkurujący z VW Passat CC.

Już podczas światowej premiery Mondeo obecnej generacji na targach Genewa 2007 szefowie marki podkreślali, że auto stanowi niewątpliwy skok jakościowy w dziedzinie gamy samochodów dużych ze znakiem Forda. W nowym Mondeo poprzeczka zostanie postawiona jeszcze wyżej.

Dalsze informacje oraz zdjęcia w linku poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama