/  /  /  /  / Nowy Ford B-Max zadebiutuje w Genewie
Ford B-Max

Ford B-Max

Zmień
SegmentVany / Klasa Małe
Cena60 300 zł - 76 800 zł (aktualizacja: 2017-01-01)
Emisja CO2103 g/km - 149 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 6,4 L/100km
 

Nowy Ford B-Max zadebiutuje w Genewie

Ford|
null
© Ford
null

Firma Ford planuje uroczystą premierę nowego, miejskiego Forda B-Max, która będzie atrakcją tegorocznego salonu w Genewie. Oto bliższe informacje na ten temat.

Prezentacji nowego modelu dokona Allan Mulally, prezes i dyrektor generalny firmy Ford Motor Company. Innowacyjna stylistyka oraz niezrównane zaawansowanie technologiczne, pozwolą Fordowi B-Max ustanowić nowe standardy w swojej klasie.

Genewski debiut tego modelu w wersji produkcyjnej odbędzie się dokładnie w rok po prezentacji pojazdu koncepcyjnego podczas poprzedniej edycji salonu.

"Ford B-Max łączy ekscytującą stylistykę z atrybutami, których kiedyś można było oczekiwać tylko w większych modelach - wyjaśnia Stephen Odell, prezes i dyrektor generalny firmy Ford of Europe. "To zupełnie nowy model, który w segmencie małych samochodów spełniał będzie bardzo wysokie oczekiwania coraz szerszej grupy klientów".

Zobacz polskie nowości Forda na rok 2012

Aby przygotować Forda B-Max do produkcji seryjnej, opracowano zupełnie nową konstrukcję drzwi. Wsiadanie czy pakowanie bagażu jest teraz jeszcze prostsze, bowiem słupki środkowe zostały zintegrowane z drzwiami.

Jak na kompaktowy model w tak przystępnej cenie, B-Max wyróżnia się niezwykle wysoką jakością materiałów i wykonania, oraz wszechstronnością możliwości adaptacyjnych wnętrza i największą w swojej klasie przestrzenią bagażową.

W momencie debiutu rynkowego w dalszej części roku, Ford B-Max dostępny będzie z mocnym, wydajnym silnikiem benzynowym EcoBoost o pojemności 1,0 litra oraz rodziną jednostek wysokoprężnych Duratorq TDCi.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama