/  /  /  / Tak zdecydowały kobiety
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Tak zdecydowały kobiety

Ford|
null
© Ford
null

28 listopada w Kolonii nastąpiło uroczyste wręczenie nagrody w konkursie Kobiecy Samochód Roku 2013 na Świecie. Plebiscyt przyniósł sukces modelowi Ford Fiesta 1.0 EcoBoost.

W finałowej rundzie konkursu Fiesta wyprzedziła takie modele jak Audi Allroad, Ranger Rover oraz Porsche Boxster S. Auto z błękitnym owalem na masce zdobyło również w konkursie Kobiecy Samochód Roku 2013 wyróżnienie w kategorii "samochód ekonomiczny".

Panel złożony z 18 dziennikarek motoryzacyjnych dokonał wyboru oceniając takie aspekty jak bezpieczeństwo, stosunek jakości do ceny, wygląd, schowki i rozwiązania transportowe, przyjazność dzieciom, łatwość obsługi i prowadzenia, kolor, seksapil oraz wpływ na środowisko naturalne.

Jedną z ostatnich nowinek w gamie Forda Fiesty jest pojawienie się wielokrotnie nagradzanego silnika 1.0 EcoBoost w konfiguracji z automatyczną przekładnią PowerShift. Omawiana wersja Fiesty jest już dostępna na polskim rynku (patrz TUTAJ).


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama