/  /  /  / Przed nami ważna konferencja Forda
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Przed nami ważna konferencja Forda

null
© Ford
null

Na 5 grudnia ustalono datę konferencji Go Further II, na jaką przybędą zaproszeni przez Forda goście z branży oraz dziennikarze prasy motoryzacyjnej. Tematem spotkania będzie przedstawienie nowych planów produktowych oraz dalszych kroków w procesie wzmacniania europejskiego biznesu Ford Motor.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W roku ubiegłym odbyła się w Amsterdamie pierwsza konferencja Go Further, która swoim rozmachem i przedstawionymi tam nowościami modelowymi wywołała bardzo mocny odzew w prasie motoryzacyjnej. Podczas tego wydarzenia marka z błękitnym owalem na masce przedstawiła tak ważne produkty jak np. zmodernizowana Fiesta, Mondeo nowej generacji, gama modeli osobowo-towarowych Transit/Tourneo, plany rozwinięcia portfolio w segmencie SUV o samochody Kuga, EcoSport oraz Edge, jak również m.in. zapowiedź rozpoczęcia na rynku europejskim sprzedaży modelu Ford Mustang nowej generacji.

Można spodziewać się, że tegoroczna edycja Go Further również obfitować będzie w wiele ciekawych informacji dotyczących dalszego rozwoju biznesu Ford Motor na rynku europejskim.


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama