/  /  /  / Germaz znów laureatem nagrody Chairman's Award
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Germaz znów laureatem nagrody Chairman's Award

null
null

Dom Samochodowy Germaz już po raz ósmy został laureatem prestiżowej nagrody Chairman's Award, przyznawanej dealerom Forda, którzy wykazali najwyższą dbałość o klienta, co zostało potwierdzone opiniami klientów wyrażonymi w ankietach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Germaz jest dealerem Forda od 1997 roku. Obecnie to największy pod względem sprzedaży nowych samochodów dealer Forda na Dolnym Śląsku. Od 2007 posiada on również nowoczesny oddział w Zielonej Górze.

"Dbałość o klienta oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami, zawsze było i jest dla nas priorytetowe - zapewnia Michał Mazur, dyrektor dealerstwa Domu Samochodowego Germaz.

"Na tak dużym rynku motoryzacyjnym, ogromnej aktywności reklamowej firm, tylko poprzez zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta możemy osiągać sukcesy handlowe. Służy temu coraz większy zakres oferowanych przez nas usług, programy serwisowe i lojalnościowe, szkolenia, którym poddawani są nasi handlowcy. Wieloletnie doświadczenie w branży dealerskiej pokazało też, że właśnie handlowcy, doradcy serwisowi mają bardzo duże znaczenie w budowaniu dobrych relacji z klientami i tym samym pozytywnym postrzeganiu firmy przez klientów. Klienci wracają do nas, bo po kilku latach mogą kupić samochód u tego samego handlowca - podkreśla dyrektor Mazur.

Germaz, mając tak pozytywne doświadczenia w branży dealerskiej, zdecydował o rozszerzeniu działalności o jeszcze jedną markę. I tak od 2011 roku jest również dealerem Mitsubishi.

Mimo tak krótkiej współpracy z japońską marką i na tym polu odnosi już spore sukcesy handlowe - zapewniają przedstawiciele DS Germaz.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama