/  /  /  / Ford wzywa do serwisu
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ford wzywa do serwisu

UOKIK|

Jak poinformowała firma Ford Polska, wybrane egzemplarze modelu Ford Focus oraz Focus C-Max mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Ford Polska, w niektórych egzemplarzach modelu Ford Focus oraz Focus C-Max (auta wyprodukowane w fabryce w Saarlouis między 19.02.2004 a 22.05.2007 oraz w fabryce w Walencji między 19.02.2004 a 31.05.2006) istnieje potencjalnie ryzyko powstania korozji na skutek stosowania dużej ilości soli na drogach podczas miesięcy zimowych. Korozja mogłaby rozprzestrzenić się na obwody elektroniczne i spowodować przegrzanie, co z kolei może prowadzić do stopienia izolacji przewodów elektrycznych oraz sąsiednich przewodów i elementów.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą z tego powodu objętych jest 1 177 pojazdów marki Ford (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer powiadomi listownie wszystkich właścicieli pojazdów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi celem przeprowadzenia działań związanych z zakresem omawianej akcji serwisowej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Ford

Reklama