/  /  /  / Ford C-Max punktuje w rankingu DEKRA 2013
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ford C-Max punktuje w rankingu DEKRA 2013

Ford|
null
© Ford
null

Ford C-Max został nagrodzony tytułem "Samochodu Roku" w raporcie DEKRA 2013 dotyczącym rynku samochodów używanych.

W tym prestiżowym niemieckim badaniu C-Max został również uznany za najbardziej niezawodnego vana, natomiast Ford Focus uzyskał podobne wyróżnienie w kategorii samochodów kompaktowych.

W ciągu ostatnich trzech lat modele Forda zdobyły łącznie 12 nagród w rankingu niezawodności DEKRA. Przy sporządzaniu najnowszego raportu niemieccy rzeczoznawcy wykorzystali dane pochodzące z ponad 15 mln przeglądów wykonanych w ciągu ostatnich dwóch lat.

Oto zwycięzcy raportu DEKRA 2013

"Samochody Forda są poddawane niezwykle rygorystycznym testom wytrzymałościowym, co pozwala zagwarantować ich ponadprzeciętną niezawodność nawet w obliczu najbardziej wymagających warunków eksploatacji - podkreśla Barb Samardzich, wiceprezes ds. rozwoju produktu, Ford of Europe. "DEKRA to poważana organizacja, dlatego bardzo się cieszymy z wyróżnienia przyznanego w raporcie dotyczącym rynku samochodów używanych".

Ford C-Max uzyskał doskonały wskaźnik usterkowości DEKRA (DFI) wynoszący 97,7. To pozwoliło na przyznanie temu modelowi tytułu "Samochodu Roku". Identyczną wartość wskaźnika DFI uzyskało BMW Z4, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Mercedes-Benz Klasy E.

Ford Focus znalazł się na czele swojej kategorii z wynikiem 97,3 DFI.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama