/  /  /  / Akcja serwisowa u Forda
Ford

Ford

Zmień
Ford to jeden z największych i najbardziej znanych koncernów na całym świecie. Mająca swoja siedzibę w Dearborn, na przedmieściach Detroit w stanie Michigan w USA, firma w swoim profilu działalności oprócz samochodów ma również oddziały zajmujące się maszynami rolniczymi, czy też sprzętem informatycznym.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja serwisowa u Forda

UOKIK|

Jak poinformowała firma Ford Polska, wybrane egzemplarze modelu Ford Mondeo, Galaxy oraz S-Max mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji przywoławczej.

Zgodnie z informacją przekazaną do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Ford Polska, wybrane egzemplarze modelu Ford Mondeo, Galaxy oraz S-Max (wyprodukowane w fabryce Genk między 25/03/2010 a 27/12/2010 oraz w fabryce w St. Petersburgu między 22/04/2010 a 09/12/2010) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie prewencyjnej akcji przywoławczej.

Otóż producent nie może do końca wykluczyć, że w przypadku niektórych egzemplarzy wystąpić może teoretycznie usterka oprogramowania modułu sterującego układami nadwozia. W związku z powyższym istnieje możliwość, iż reflektory i kierunkowskazy błyskają w sposób przypadkowy lub wyłączą się.

W Polsce omawiana akcja przywoławcza dotyczy łącznie 1 091 pojazdów (numery VIN patrz tutaj).

Generalny importer Forda powiadomi listownie wszystkich właścicieli pojazdów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi, celem przeprowadzenia działań związanych z zakresem akcji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama