/  /  /  / Samochody Fiata z wyprzedaży rocznika 2012 dostępne od ręki w internecie
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Samochody Fiata z wyprzedaży rocznika 2012 dostępne od ręki w internecie

FAP|
null
© FIAT
null

Dzięki specjalnej stronie internetowej można sprawdzić promocje obowiązujące na samochody Fiat z rocznika 2012 oraz dostępność aut u poszczególnych dealerów marki. Można także wycenić swój używany model.

Fiat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza nową platformę handlową w internecie. Na stronie fiatpromocje.pl dealerzy Fiata publikują najaktualniejszą listę ofert samochodów fabrycznie nowych z rocznika 2012.

Używając wyszukiwarki fiatpromocje.pl/szukaj można wygodnie, bo na ekranie komputera, przejrzeć propozycje wszystkich dealerów Fiata czy wypełniając formularz w łatwy i szybki sposób skontaktować się ze sprzedawcą, a następnie zakupić auto dostępne "od ręki" w wybranym salonie.

Po sfinalizowaniu transakcji samochód będzie można odebrać właściwie bez żadnego oczekiwania, nawet w ciągu 24 godzin.

Zobacz nowości modelowe Fiata na rok 2013

Preferowaną wersję samochodu wyszukamy nie tylko wygodniej, ale też szybciej i taniej. Wyszukiwarka umożliwia bowiem błyskawiczny przegląd ofert ze zdjęciami i kompletem informacji o konkretnej wersji silnikowej i wyposażeniu. W ten sposób nie trzeba odwiedzać kolejnych salonów i żmudnie sprawdzać, u kogo aktualnie znajdziemy wymarzony samochód.

Tym bardziej, że w bazie danych jest kompletna gama, a więc wszystkie aktualnie oferowane modele Fiata: od 500-ki, nowej Pandy i Punto oraz kompaktowego Bravo, przez rodzinnego sedana Linea po crossovera Sedici oraz rodzinnego Fiata Freemont.

Po zaledwie paru kliknięciach można sprawdzić, jakie egzemplarze dealerzy mają w swoich salonach i na placach.

Zakup samochodu poprzez nową platformę handlową Fiata to gwarancja najniższej ceny: na stronie publikowane są bowiem wyłącznie ceny "wyprzedażowe", zadeklarowane przez samych dealerów.

Wyszukiwarka fiatpromocje.pl umożliwia także samodzielną wycenę auta używanego, które klient będzie chciał pozostawić w rozliczeniu (na podstawie bazy danych specjalizującej się w wycenach samochodów firmy Eurotax).

Na stronie jest też podręczny kalkulator finansowy, za pomocą którego można sprawdzić ofertę kredytów Fiat Banku dla klientów indywidualnych oraz firm.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama