/  /  /  / Rusza sprzedaż Fiata Scudo 2013
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Rusza sprzedaż Fiata Scudo 2013

Fiat Professional|
null
© FIAT
nullnullnullnullnullnullnullnull

Już jest dostępny w Polsce model Fiat Scudo MY 2013. Odświeżone wnętrze i elementy nawiązują charakterem do rodziny Ducato.

Zaprojektowany jako odpowiedź na współczesne wymagania europejskie w zakresie lokalnego i dalekobieżnego transportu towarów, z biegiem lat Fiat Scudo osiągnął dobre wyniki sprzedaży. Samochód ten ceniony jest przede wszystkim ze względu na cechy wersji Furgon oraz gamę przeznaczoną do przewozu osób.

Ta ostatnia używana jest do celów zawodowych (taksówka, samochód do transportu wahadłowego i do przewozu osób niepełnosprawnych) oraz do celów prywatnych (rodzina, drużyny sportowe, cele społeczne).

Teraz rusza sprzedaż Fiata Scudo MY 2013. Odnowiony model ma za zadanie umocnić swoją pozycję w segmencie (2P) dzięki zmianom stylistycznym zarówno nadwozia, jak i wnętrza oraz ofertom "szytym na miarę" dla klientów Fiat Professional.

W roku ubiegłym Fiat Scudo uzyskał około 25% udziału w rynku samochodów dostawczych w Europie i na rynkach EFTA w swoim segmencie.

Odnowione wnętrze i nowy grill przedni
Największą nowością wyróżniającą wszystkie wersje Scudo MY 2013 jest ciemnoszara deska rozdzielcza połączona z poszyciem drzwi w tym samym kolorze (w wersjach Panorama poszycie jest dodatkowo wzbogacone wstawkami z szarego weluru). Nowością jest również zestaw wskaźników Fiata Scudo Panorama z aluminiowymi wstawkami na czarnym tle, który doskonale komponuje się z wnętrzem.

Dodatkowo, w wersji Panorama Family fotele pokryte są wysokiej jakości tkaniną Executive, natomiast nakładki drzwi, kratki nawiewu i centralna części deski rozdzielczej są czarne (elementy te posiadają aluminiowe nakładki w wersji Panorama Executive).

Wszystkie wersje Scudo MY 2013 wyposażone są w nowy srebrny grill przedni, który nawiązuje charakterem do rodziny samochodów Ducato.

Gama 2013
Szeroka i bogata gama modelowa Fiata Scudo MY 2013 składa się z wersji Furgon (Cargo), pojazdów do transportu osób (Combi i Panorama) oraz wersji do zabudowy.

Wersje do przewozu towarów są dostępne w konfiguracji furgon (pełny, przeszklony i pół-przeszklony) w następujących wariantach: dwa rozstawy osi (krótki 3 m i długi 3,12 m); dwie długości zewnętrzne (4,8 i 5,13 m); dwie wysokości zewnętrzne (1,94 m i 2,28 m); dwie długości przestrzeni ładunkowej (2,25 i 2,58 m). Oferuje trzy rodzaje pojemności przestrzeni ładunkowej (5, 6 i 7 m3) i dwie ładowności (1000 i 1200 kg).

Wersje silnikowe dostępne w gamie to: 1.6 Multijet o mocy 90 KM, 2.0 Multijet o mocy 130 KM i 2.0 Multijet Power o mocy 165 KM. Wszystkie jednostki spełniają normę Euro 5.

Dwa silniki wysokoprężne turbodiesel 2.0 Multijet wyposażone są w 6-przełożeniową skrzynię biegów.

Gama nowego Scudo 2013 proponuje również kompletną ofertę pojazdów do transportu osób w trzech wersjach wyposażenia przeznaczonych dla różnych klientów i zastosowań: Kombi, Panorama Family oraz Panorama Executive.

Wersja Kombi jest przydatnym rozwiązaniem do transportu ekipy robotników i ich narzędzi; Panorama Family/Executive jest propozycją zarówno dla wielodzietnych rodzin czy sportowców szukających komfortu i stylu, jaki oferuje minivan, jak i dla klientów biznesowych (samochód do transportu wahadłowego w hotelach czy na lotniskach lub wynajem samochodu z kierowcą).

Kategoria 'transport osób' Fiata Scudo MY 2013 oferuje dwa rozstawy osi (3000 i 3122 mm), dwie długości zewnętrzne (4805 i 5135 mm) i dwa silniki wysokoprężne turbodiesel 2.0 Multijet o mocy 130 KM oraz 165 KM.

Nowa gama Scudo MY 2013 oferuje również wersję do zabudowy. Scudo kabina z platformą stanowi doskonałą bazę do zabudowy dla wykonania pojazdu odpowiadającego najróżnorodniejszym wymaganiom: izoterma, przewoźny sklep, mini kamper, itp.

Wersja oferowana jest z rozstawem osi 3122 mm, a maksymalny nacisk na oś przednią i tylną wynoszą odpowiednio 1400 oraz 1700 kg.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Fiat

Reklama