/  /  /  / Na bazie Fiata Ducato powstanie Ram ProMaster
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Na bazie Fiata Ducato powstanie Ram ProMaster

Ram|
null
© Ram
null

Pod koniec ubiegłego miesiąca amerykańska marka Ram potwierdziła informacje o utworzeniu nowego pionu samochodów użytkowych Ram Truck. Co ciekawe, firma szykuje do debiutu rynkowego model oparty na konstrukcji Fiata Ducato.

Nowy Ram ProMaster szykowany jest do sprzedaży na rynku amerykańskim poczynając od trzeciego kwartału przyszłego roku. Będzie to kolejny produkt w gamie obok modelu Ram Cargo Van (oparty na Dodge Caravan/Chrysler Town & Country) i jeszcze jednego furgonu, nie wspominając o kilku wersjach samochodów typu pick-up.

Można spodziewać się, że nowy Ram ProMaster 2014 wyróżniać się będzie masywnym wyglądem, z którego znane są inne produkty amerykańskiej marki Ram, a ponadto będzie produktem dostosowanym do uwarunkowań rynkowych i preferencji klientów amerykańskich m.in. dzięki dostępności odpowiednich jednostek napędowych.

Dla furgonu Ram ProMaster jednym z głównych konkurentów na rynku amerykańskim będzie Mercedes Sprinter.

Ram ProMaster 2014 zostanie zaprezentowany szerszej publiczności na jednej z wystaw motoryzacyjnych w nadchodzącym roku 2013.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama