/  /  /  / Fiat Panda w wersji Monster Truck
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Fiat Panda w wersji Monster Truck

FIAT|
null
© FIAT
nullnullnullnull

Aby zademonstrować osiągi off-road nowej Pandy 4x4, Fiat zdecydował się skorzystać z kinowych technik scenograficznych połączonych z tuningiem samochodowym. Oto efekt.

W pierwszych spotach reklamowych nowy model miejskiego samochodu Fiat dzięki najnowszym technologiom cyfrowym stosowanym w filmach animowanych "zmieniał się" najpierw w zwinny skuter, a następnie w mały samolot transportowy. Teraz dzięki wykorzystaniu kinowych technik scenograficznych połączonych z tuningiem samochodowym powstaje Panda Monster Truck, czyli prototyp przygotowany we współpracy ze studiem filmowym Mercurio Cinematografica, scenografem Andrea Faini oraz atelier artystycznym Fabio Gementi.

Wersja Monster Truck łączy w sobie model Pandy 4x4 z platformą modelu Jeep CJ7 4200. Wyposażona jest w wielkie koła jak u traktora, z oponami High Speed o średnicy 150 cm i szerokości 50 cm. Te ogromne koła są montowane za pomocą stalowych, odpowiednio toczonych kołnierzy.

Efekt końcowy to Panda "Big Foot" wysoka na 390 cm, długa na 380 cm i szeroka na 250 cm. Dodajmy, że wykonanie prototypu zajęło nieco ponad dwa tygodnie.

Top Gear wybiera model SUV roku 2012

Doskonale funkcjonujący i gotowy do najtrudniejszych wyzwań Fiat Panda Monster Truck będzie głównym bohaterem następnego spotu emitowanego na początku przyszłego roku. Spot reklamowy przygotowany przez agencję Leo Burnett opowiada historię czworga przyjaciół, którzy wyjeżdżają na weekend w góry.

Fiat Panda 4x4, zmieniając się w wersję Monster Truck, dociera bez problemu aż do górskiego schroniska, zadziwiając wszystkich swoimi umiejętnościami. A kiedy kierowca, sądząc, że prowadzi zwykłą Pandę 4x4, wysiada z auta, spada z wysokości dwóch metrów, lądując na miękkim białym śniegu, wśród wybuchów śmiechu swoich przyjaciół.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Fiat

Reklama