/  /  /  / Fiat 500S na targach w Genewie
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Fiat 500S na targach w Genewie

FIAT|
null
© FIAT
nullnullnullnullnullnullnull

Podczas międzynarodowego salonu w Genewie zaprezentował się Fiat 500S w nowej wersji pozycjonowanej jako Sexy, Stylish & Seductive (atrakcyjna, elegancka i uwodzicielska), choć oznaczonej jedną tylko literą "S".

Fiaty z serii 500S oferują kompletne wyposażenie standardowe i napędzane są 85-konnym silnikiem 0.9 (Cabrio) lub 100-konnym 16-zaworowym motorem 1.4 pozwalającym osiągać prędkość maksymalną 182 km/h oraz przyspieszenie 0-100 km/h w czasie 10,5 sekund.

Do elementów ułatwiających identyfikację Fiata 500S należy nowy spojler tylny, poszerzone progi, wstawki w zderzaku przednim i tylnym, przyciemniane szyby oraz 15-calowe sportowe felgi z lekkiego stopu z błyszczącym wykończeniem (felgi 16-calowe w opcji wyposażenia).

We wnętrzu dominują konturowane fotele z pokryciem materiałowym, czerwonymi przeszyciami i logo "500S" haftowanym na oparciach (tapicerka skórzana dostępna jest dodatkowo).

Jeszcze większego zacięcia nadać może opcja sportowego spojlera i dach lakierowany na czarno.

Zobacz nowości modelowe Fiata na rok 2013

We wnętrzu "uwodzicielski" duch samochodu podtrzymuje wyścigowa kierownica z przyciskami sterowania audio, ergonomiczny uchwyt dźwigni biegów oraz srebrne, matowane wstawki na desce rozdzielczej.

Bogate wyposażenie seryjne 500S obejmuje m.in. klimatyzację manualną oraz system łączności bezprzewodowej Blue&Me.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Fiat

Reklama