/  /  /  /  / Luigi Galante wybrany prezesem zarządu Fiat Auto Poland
Fiat Sedici

Fiat Sedici

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Luigi Galante wybrany prezesem zarządu Fiat Auto Poland

FAP|
null
null

Dziś w Bielsku-Białej odbyło się zwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Fiat Auto Poland S.A., które zatwierdziło sprawozdanie finansowe zarządu za rok obrotowy 2012.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Przychody przedsiębiorstwa ze sprzedaży zamknęły się kwotą 14 113 720 042,27 złotych. Firma w 2012 r. wypracowała zysk w kwocie 106 769 822,44 złotych, który w całości został przeznaczony na kapitał rezerwowy spółki.

Walne zgromadzenie akcjonariuszy Fiat Auto Poland powołało w skład zarządu spółki następujące osoby:
- Luigi Galante jako prezes zarządu
- Czesław Świstak jako członek zarządu
- Andrzej Piętka jako członek zarządu
- Antoni Greń jako członek zarządu
- Marek Kisz jako członek zarządu

Prezes zarządu Fiat Auto Poland, Luigi Galante ma 60 lat, jest absolwentem Wydziału Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu w Rzymie. Dołączył do Grupy Fiata w czerwcu 1980 roku, współpracując przy uruchomieniu zakładu Sevel-Atessa.

Galante pełnił wiele stanowisk wiążących się z coraz większą odpowiedzialnością w zakładach przemysłowych Fiat Group Automobiles we Włoszech takich jak Mirafiori, Cassino, Pomigliano i Sevel, zyskując znaczące doświadczenie w zarządzaniu zakładami, inżynierii produkcji, planowaniu produkcji.

Od grudnia 2011 Luigi Galante jest odpowiedzialny za produkcję pojazdów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama