/  /  /  /  / Fiat Sedici do naprawy
Fiat Sedici

Fiat Sedici

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Fiat Sedici do naprawy

UOKIK|

Jak poinformowała firma Fiat Auto Poland, wybrane egzemplarze modelu Fiat Sedici mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Fiat Auto Poland, wybrane egzemplarze modelu Fiat Sedici (auta wyprodukowane w okresie od listopada 2011 do stycznia 2012) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Otóż w niektórych samochodach przegub dolny kolumny kierownicy mógłby zostać nieprawidłowo zamontowany, co teoretycznie mogłoby spowodować utratę kontroli nad kierowanym pojazdem.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 30 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani przez autoryzowanych partnerów indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu przeprowadzenia kontroli i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Fiat Auto Poland S.A. (adres: ul. Komorowicka 79, 43-300 Bielsko-Biała; infolinia: 00800 3428 0000; www.fiat.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama