/  /  /  /  / Ruszają nowe promocje Fiata
Fiat Panda

Fiat Panda

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Cena34 600 zł - 73 900 zł (aktualizacja: 2017-05-11)
Emisja CO294 g/km - 120 g/km
Żużycie paliwa3,6 L/100km - 5,2 L/100km
 

Ruszają nowe promocje Fiata

FAP|
null
© FIAT
nullnull

Fiat rozpoczyna na polskim rynku nową akcję promocyjną. W ramach kampanii model Panda Classic jest tańszy do 8 000 zł, natomiast Pandę III w promocji można kupić już od 31 990 zł.

Fiat rozpoczyna nową akcję promocyjną. W dniach 18-23 czerwca we wszystkich salonach dealerskich odbędą się Dni Otwarte, podczas których sprzedawcy Fiata zaprezentuje całą gamę modelową marki, ofertę i nowe warunki promocji.

Nowa oferta promocyjna Fiata jest przeznaczona dla wszystkich klientów: zarówno tych, którzy po raz pierwszy odwiedzają salony włoskiej marki, i tych, którzy marce Fiat pozostają wierni od dawna. W ramach promocji samochody można kupować taniej i to na wiele różnych sposobów. Sprzedawcy Fiata proponują:
- rabat gotówkowy
- rabat za odkup samochodu używanego
- premia lojalnościowa, czyli rabat za zakup kolejnego samochodu Grupy Fiat
- rabat gotówkowy połączony z kredytem od 0,00% lub leasingiem od 102,99%
- rabat za odkup samochodu używanego i kredyt promocyjny (50/50 lub 30/70)

Klient, który odwiedzi placówkę Fiata i będzie chciał zapłacić gotówką, kupi swój wymarzony samochód za znacznie mniejsze pieniądze. Dla przykładu, przy tej formie zakupu nową Pandą można wyjechać z salonu za 31 990 zł.

Promocyjna oferta na modele SUV

Jeżeli klient pozostawi swój używany samochód w rozliczeniu (niezależnie od marki, ale przy założeniu, że był jego właścicielem lub współwłaścicielem przez minimum pół roku), Fiat oferuje klimatyzację i radio tańsze o 3 000 złotych dla modelu Panda III lub w przypadku Pandy Classic rabat w wysokości nawet 8 000 zł.

Ciekawie wygląda oferta na nowego Fiata Punto z klimatyzacją w standardzie, który dostępny jest w cenie 36 490 zł.

Fiat 500 w wersji Pop 1.2 z klimatyzacja kosztuje w promocji 39 990 zł. W standardzie oprócz klimatyzacji znajdziemy również radio CD/MP3, elektrycznie sterowane szyby przednie i lusterka oraz 7 poduszek powietrznych.

Dla tych, którzy udokumentują, że sami (lub członkowie ich najbliższej rodziny) są właścicielami lub współwłaścicielami dowolnego samochodu Grupy Fiat, przewidziana jest specjalna premia lojalnościowa, czyli za przywiązanie do marki Fiat. Promocja ta dostępna jest przy zakupie modeli Panda Classic, nowa Panda, Punto oraz Sedici.

Nowe rabaty gotówkowe będzie można otrzymać również przy zakupie auta w kredycie lub finansowaniu zakupu leasingiem. Przykładowo kredyt od 0% lub leasing od 102,99% przysługuje przy wybraniu modelu Panda, zaś Fiata Punto kupić można w kredycie od 0,99% lub od 105,99%.

Dni otwarte Fiata wspomaga kampania reklamowa. Zaplanowano spoty w ogólnopolskim radiu, prasie oraz w internecie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama