/  /  /  /  / Nowy Fiat Panda. Oto ceny we Włoszech
Fiat Panda

Fiat Panda

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowy Fiat Panda. Oto ceny we Włoszech

null
© FIAT
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Włoscy klienci mogą już składać zamówienia na wyczekiwany z zainteresowaniem model Fiat Panda trzeciej generacji. Potwierdziły się wcześniejsze plotki. W najtańszej wersji samochód kosztuje około 10 000 EUR. Fiat Panda trzeciej generacji powstaje w gruntownie zmodernizowanej fabryce pod Neapolem.

W momencie premiery rynkowej we Włoszech nowy Fiat Panda dostępny jest z napędem na koła przednie i gamą trzech jednostek napędowych do wyboru, w trzech poziomach wyposażenia, 10 kolorach nadwozia oraz 9 barwach/wystrojach wnętrza.

Dostępne są dwa wzory kołpaków na felgi stalowe oraz dwa wzory kół z lekkiego stopu o średnicy 14 i 15 cali.

Poszczególne wersje wyposażenia nowego Fiata Pandy to:
- poziom Pop: ceny we Włoszech od 10 200 EUR
- poziom Easy: ceny we Włoszech od 10 950 EUR
- poziom Lounge: ceny we Włoszech od 12 200 EUR

W ramach podstawowej wersji Pop nowy Fiat Panda oferuje we Włoszech standardowo takie elementy wyposażenia jak m.in. cztery poduszki powietrzne (czołowe i chroniące głowę boczne poduszki kurtynowe), ABS łącznie ze wspomaganiem hamowania awaryjnego BAS, a także aktywne zagłówki przednie Anti-Whiplash, standardowe zagłówki tylne oraz światła do jazdy dziennej DRL.

Począwszy od pierwszych miesięcy przyszłego roku w całej gamie Fiata Pandy będzie oferowany system ESC.

W gamie jednostek napędowych przygotowano m.in. dwucylindrowy silnik 0.9 TwinAir Turbo, który rozwija moc 85 KM. Klienci we Włoszech mogą wybrać ten motor od poziomu Easy. Cena wynosi w tym wypadku od 12 450 EUR.

Ponadto, Fiat opracował też silnik TwinAir o tej samej pojemności, lecz mocy 65 KM. Ta wersja nie jest jednak dostępna na rynku włoskim.

Nowa Panda produkowana jest w zakładzie Pomigliano d'Arco, który został gruntownie zmodernizowany, szczególnie wydział spawalni nadwozi i montażu finalnego, łącznie z uruchomieniem innowacyjnego Centrum Jakości.

Jak zapewnia koncern, to nie tylko najnowocześniejszy zakład produkcyjny Fiata, ale i jeden z najbardziej zaawansowanych na świecie.

Co ciekawe, na rok przyszły włoski koncern zapowiada premierę nowej Pandy w wersji z napędem 4x4.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama