/  /  /  /  / Fiat Panda w wersji Monster Truck
Fiat Panda

Fiat Panda

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Cena34 600 zł - 73 900 zł (aktualizacja: 2017-05-11)
Emisja CO294 g/km - 120 g/km
Żużycie paliwa3,6 L/100km - 5,2 L/100km
 

Fiat Panda w wersji Monster Truck

FIAT|
null
© FIAT
nullnullnullnull

Aby zademonstrować osiągi off-road nowej Pandy 4x4, Fiat zdecydował się skorzystać z kinowych technik scenograficznych połączonych z tuningiem samochodowym. Oto efekt.

W pierwszych spotach reklamowych nowy model miejskiego samochodu Fiat dzięki najnowszym technologiom cyfrowym stosowanym w filmach animowanych "zmieniał się" najpierw w zwinny skuter, a następnie w mały samolot transportowy. Teraz dzięki wykorzystaniu kinowych technik scenograficznych połączonych z tuningiem samochodowym powstaje Panda Monster Truck, czyli prototyp przygotowany we współpracy ze studiem filmowym Mercurio Cinematografica, scenografem Andrea Faini oraz atelier artystycznym Fabio Gementi.

Wersja Monster Truck łączy w sobie model Pandy 4x4 z platformą modelu Jeep CJ7 4200. Wyposażona jest w wielkie koła jak u traktora, z oponami High Speed o średnicy 150 cm i szerokości 50 cm. Te ogromne koła są montowane za pomocą stalowych, odpowiednio toczonych kołnierzy.

Efekt końcowy to Panda "Big Foot" wysoka na 390 cm, długa na 380 cm i szeroka na 250 cm. Dodajmy, że wykonanie prototypu zajęło nieco ponad dwa tygodnie.

Top Gear wybiera model SUV roku 2012

Doskonale funkcjonujący i gotowy do najtrudniejszych wyzwań Fiat Panda Monster Truck będzie głównym bohaterem następnego spotu emitowanego na początku przyszłego roku. Spot reklamowy przygotowany przez agencję Leo Burnett opowiada historię czworga przyjaciół, którzy wyjeżdżają na weekend w góry.

Fiat Panda 4x4, zmieniając się w wersję Monster Truck, dociera bez problemu aż do górskiego schroniska, zadziwiając wszystkich swoimi umiejętnościami. A kiedy kierowca, sądząc, że prowadzi zwykłą Pandę 4x4, wysiada z auta, spada z wysokości dwóch metrów, lądując na miękkim białym śniegu, wśród wybuchów śmiechu swoich przyjaciół.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Fiat Panda